شنبه , دی ۲۷ ۱۳۹۹
خانه / تجارت الکترونیک / راه اندازی کسب و کار اینترنتی
راه اندازی کسب و کار اینترنتی

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

     

  گام اول : طراحی سایت !

گام اول جهت راه اندازی کسب و کار اینترنتی طراحی سایت شماست ! طراحی سایت شامل انتخاب نام مناسب (ثبت دومین) و خرید هاستینگ (بستر نرم افزار) و در آخر طراحی وب سایت با استفاده از نرم افزار طراحی سایت و یا نرم افزار طراحی فروشگاه اینترنتی ، این موارد از مهمترین مراحل برای راه اندازی وب سایت کامل شماست ! . .
  گام دوم : بهینه سازی سایت !
افزایش رتبه سایت و در نتیجه افزایش بازدیدکنندگان سایت با بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر امکانپذیر است . طراحی سایت یا طراحی فروشگاه اینترنتی و پورتال شما توسط سازین یا هر شرکت طراحی سایت دیگری انجام شده باشد میتوانید از خدمات بهینه سازی سایت و پلان های متنوع سئو به سبک سازین استفاده نمایید . . بیشتر

بهینه سازی وب برای موتورهای جستجوگر یکی از مهمترین پیش نیازهای تبلیغات اینترنتی در گوگل و یا در وب سایتهای دیگر است ، رعایت استانداردهای موتورهای جستجوگر موجب میشود تا پس از جستجوی کاربر  ، وب سایت شما با محتوای مفید و مطالب غیر تکراری به کاربران پیشنهاد شود . افزایش رتبه سایت شما در گوگل و افزایش رتبه سایت شما در یاهو یا سایر موتورهای جستجوگر موجب میشود تا تبلیغات اینترنتی و ثبت آگهی در موتورهای جستجوگر و وب سایت های معتبر دیگر تا چند برابر برای شما بازده داشته باشد .  . . .

  گام سوم : تبلیغات اینترنتی !

تبلیغات در گوگل ، تبلیغات در یاهو و سایر موتورهای جستجوگر و یا وب سایت های معتبر مانند تابناک ، الف ، بلاگ ها و . . سایر سایت های داخل ایران با بهترین سبک و شیوه توسط سازین برای سایت شما انجام میشود . آنالیز دقیق کلمات کلیدی ، بهینه سازی سایت مطابق با صفحات فرود و سفارش تبلیغات اینترنتی ، ارسال گزارش هفتگی ،ماهانه ، سالانه از روند جذب مشتری و بازده تبلیغات اینترنتی  . .
  گام چهارم : بازاریابی اینترنتی !
بازاریابی اینترنتی با هدف افزایش مشتریان سایت ، اعضاء سایت و کشف بازارهای جدید انجام میشود . شیوه های متنوعی برای بازاریابی الکترونیکی وجود دارد که با توجه به نوع محصول یا خدمات و وب سایت متقاضی این شیوه ها استفاده میشود . برخی از شیوه های بازاریابی اینترنتی عبارتند از ، ارسال ایمیل تبلیغاتی ، ارسال پیامک تبلیغاتی ، انتشار ویدئو ، بازاریابی در شبکه های اجتماعی و . .
  گام پنجم : راه اندازی سیستم همکاری  در فروش !
راه اندازی سیستم های همکاری در فروش و توافق با وب سایت های تخفیف گروهی معتبر به شما کمک میکند تا بخش عمده ای از بازاریابی اینترنتی از طریق کاربران سایت خودتان با هدف کسب درآمد اینترنتی و همچین توسط سایت های تخفیف گروهی ایرانی با هدف کسب درصد از فروش محصولات یا خدمات ، انجام شود. . .
  گام ششم : راه اندازی سامانه های آموزش مجازی و پشتیبانی !

کاربران به سایت هایی اطمینان میکنند که محصولات و خدمات خود را پشتیبانی کنند . چنانچه راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای شما اهمیت دارد ، این اهمیت را باید به کاربران خود نیز ثابت کنید و یکی از شیوه های جلب اطمینان مشتریان و تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان ارائه خدمات آموزش و پشتیبانی آنلاین و شبانه روزی بر روی سایت میباشد . . .

منبع

این مطلب را هم ببینید.

باشگاه اینترنتی اسپرلوس

محافظت در مقابل چالش‌های بالقوه و زیان‌های دیجیتال

محافظت در مقابل چالش‌های بالقوه و زیان‌های دیجیتال   معماری سازمان نقشه و چارچوبی برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 12 =

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.